APARTAMENTY
APARTAMENT GOŚCINNY
2-4 Osobowy

Salon z korytarzem i łazienka
Apartment Gościnny znajduje się na parterze willi. Posiada wyjście na ogródek, na którym znajduje się altana i gril ogrodowy-węglowy. Apartament składa się z dużego pokoju, korytarza i łazienki. Wyposażony jest w kuchenkę indukcyjną, czajnik, lodówkę oraz podstawowe naczynia kuchenne i stołowe. Na wyposażeniu są również dwa leżaki i parawan plażowy. Ze względu na usytuowanie i wielkość pokoju proponujemy go rodzinie z jednym lub dwójką dzieci.

APARTAMENT MARYNARSKI
2 Osobowy

1 pokój i łazienka
Apartament marynarski ulokowany jest na ostatniej kondygnacji i przeznaczony jest dla 1 osoby lub pary. Położenie w zacienionej części budynku gwarantuje kojący chłód w upalne dni a większy niż w innych apartamentach telewizor czyni go idealnym dla kinomanów. Ten jednopokojowy apartament wypozażony jest w duże, 2 osobowe łóżko, przestronną szafę i 2 szafki nocne. W pokoju znajduje się także lodówko-zamrażarka. Podobnie jak wszystkie nasze apartamenty, posiada on własną łazienkę z kabiną prysznicową.

APARTAMENT BOSMAŃSKI
2 Osobowy

1 pokój, łazienka, balkon.
Apartament bosmański jest przeznaczony dla 2 osób. Składa się z 1 pokoju i łazienki. Apartament ma także duży balkon, który ze względu na swoje dyskretne położenie na ostatniej kondygnacji w nasłonecznionej części budynku stanowi idealne miejsce dla wszystkich chcących zażywać kąpieli slonecznych w zaciszu własnego apartamentu, z dala od wzroku innych. W apartamencie znajdują się 2 jednoosobowe łóżka, szafka nocna i duża szafa na ubrania, a także stolik na kawę i 2 krzesła. Apartament jest także wyposażony w telewizor i lodówko-zamrażarkę.

APARTAMENT OFICERSKI
4 Osobowy

2 pokoje, przedpokój, łazienka, balkon
Apartament oficerski ulokowany jest na trzeciej kondygnacji i przeznaczony jest dla 4 osób. W apartamencie tym są 2 pokoje, przedpokój, łazienka i balkon. W apartamencie znajdują się 3 łóżka. 2 jednoosobowe w jednym pokoju i jedno 2 osobowe w drugim. Każdy pokój posiada własny telewizor. Apartament jest także wyposażony w lodówko zamrażarkę. Doskonale nadaje się na wypoczynek dla małżeństwa z dwójką dzieci bądź dwóch par.

APARTAMENT KAPITAŃSKI
4 Osobowy

2 pokoje, przedpokój, łazienka, balkon
Apartament kapitański ulokowany jest na drugiej kondygnacji i przeznaczony jest dla 4 osób. W apartamencie tym są 2 pokoje, przedpokój, łazienka i balkon. Znajdują się tu 3 łóżka. 2 jednoosobowe w jednym pokoju i jedno 2 osobowe w drugim. Każdy pokój posiada własny telewizor. Apartament jest także wyposażony w lodówko-zamrażarkę.

APARTAMENT KAJUTA
1 Osobowy

1 pokój, łazienka
Apartament Kajuta ulokowany jest na kondygnacji parterowej i przeznaczony jest dla 1 osóby lub pary. Apartament składa się z małego pokoju z podwójnym łóżkiem oraz łazienki z prysznicem. Na wyposażeniu jest telewizor, czajnik elektryczny oraz lodówko zamrażarka.

PRZESTRZEŃ UŻYTKOWA
OGRÓD Na terenie posesji znajduje się dostepny dla gości ogród, z altaną i grilem węglowym.
MIEJSCA POSTOJOWE Na terenie posesji znajdują się nieodpłatne miejsca postojowe dla aut naszych gości. Ze względu na ograniczoną przestrzeń auta parkujące na terenie posesji pozostają tam na cały czas pobytu.
CENNIK
Cena pobytu kształtuje się w przedziale od 60 do 110 zł od osoby za dobę w zależności od apartamentu i terminu pobytu. Wyższe ceny obowiązują w sezonie letnim.
INFORMACJE DODATKOWE
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godz. 10:00
Do każdego miejsca noclegowego wydawany jest jeden duży ręcznik.
Płatność za pobyt dokonywana jest gotówką w dniu przyjazdu
Świnoujście Nasza Villa Oferta Lokalizacja Kontakt Galeria
Graphics and design: Tomasz Wierzbicki