ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Lp.

Forma zajęć

Klasa

Liczba uczniów

Termin / godz.

Prowadzący

 

1

Zajęcia z programowania

IV-VI

8

Środa

8.00-8.45

Andrzej Wiśnica

 

2

Koło matematyczne
 

VIII

11

Wtorek

13.30.00 – 14.15

 

Diana Leśniak

 

3

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

IV, V i VII

4

czwartek

8.00 – 8.45

 

4

Zajęcia wyrównawcze
 z j. angielskiego

VIII

7

Środa

14.20 – 15.05

 

Małgorzata Dyrkacz

 

5

Zespół wyrównawczy z j. angielskiego

 V

6

Piątek

12.35 – 13.20

 

6

Innowacje pedag.

Ortograficzna przygoda

III

9

Piątek

14.20 -15.05

 

Agnieszka Ochyra

 

7

Innowacje pedag.

Matematyka na start

III

9

Czwartek 

14.20 – 15.05

 

8

Szachy

IV

8

Poniedziałek

10.45-11.30

 

 Jacek Gujda

 

9

Szachy

III

9

Czwartek

14.20 – 15.05

 

10

Zaj. Z biologii

VII

11

Poniedziałek

14.20 – 15.05

Halina Kiszka

 

11.

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

II

5

Czwartek

12.35 – 13.20

Bożena Pelc

 

12

Innowacje pedag

„Matematyka jest wszędzie”

II

9

Piątek

11.40 -12.25

Bożena Pelc

 

 

13

Zajęcia przygotowujące do egzam ósmoklasisty z j. polskiego

 

VIII

 

11

Środa

14.20 – 15.05

Barbara Zięba

 

 

14

Zajęcia przygotowujące do egzam ósmoklasisty z j. niemieckiego

 

VIII

 

1

Poniedziałek

14.20- 15.05

Anna Zawisza

 

15

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna  z pedagogiem

II

2

Poniedziałek

11.40 – 12.25

Agata Kukla

 

16.

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna  z pedagogiem

V

1

wtorek

8.00 – 8.45

 

17.

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna  z pedagogiem

VIII

3

Piątek

13.30 – 14.15

 

 

 

Zajęcia wspomagające dla uczniów od września do 22 grudnia 2021

 

Lp.

Forma zajęć

Klasa

Licz. Ucz.

Termin / godz.

Prowadzący /liczba godzin

2

Zajęcia wspomagające
 z j. polskiego

VIII

11

Czwartek

14.20 – 15.05

Barbara  Zięba

    10 godz.

3

Zespół wspomagające
 z matematyki

VIII

11

Piątek

13.30.00 – 14.15

 

Diana Leśniak

20 godz.

4

Zajęcia wspomagające z matematyki

VI –VII

13

Piątek

14.20.00 – 15.05

6

Zajęcia wspomagające
 z j. angielskiego

VII

11

Piątek

14.20 – 15.05

 

Małgorzata Dyrkacz
20 godz.

7

Zajęcia wspomagające
 z j. angielskiego

V - VI

14

Poniedziałek

13.20 – 14.15

8

Zajęcia wspomagające
 z plastyki

IV-V

13

Wtorek

8.00 – 8.45

Andrzej Wiśnica

10 h inf +

5h plast =15 godz

9

Zajęcia wspomagające
 z informatyki

IV

8

Czwartek

8.00 – 8.45

10

Zajęcia wspomagające
 z j. polskiego

VI-VII

13

Środa

14.20 – 15.05

Elżbieta Węglowska

10 godzin