Informacje dla uczniów klasy VIII

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele, Kochani Ósmoklasiści!!

 

Z uwagi na pandemię ten rok szkolny jest dla wszystkich zupełnie inny i trudny. Niestety nie mogliśmy Was zaprosić na Dni Otwarte naszej szkoły, a Wy nie mogliście jej bliżej zobaczyć i poznać. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki film oraz ofertę, dzięki którym choć troszkę poznacie szkołę i zobaczycie jak w niej jest. 

Zespół Szkół im. W. Witosa w swojej ofercie przygotował dla Was atrakcyjne i poszukiwane na rynku pracy zawody. Zapraszamy Was do nas - u nas nauka odbywa się jednozmianowo w miłej i przyjaznej atmosferze:)

  

Poniżej znajduje się link do filmu przedstawiającego naszą szkołę a w załączeniu ulotka. ZAPRASZAMY!!!!!!

 

https://drive.google.com/file/d/1p9pd71TOeoJVqWUiU5rIELb9UScwp7HF/view?fbclid=IwAR3Ec0V076Qm9peak3FLwwS64R9hnH-drz22UwG2jx65O6Jpd83F7akktqE

t_img20210424_16215166.jpg     t_img20210424_16225133.jpg

 

Z pozdrowieniami, 

Dyrektor Zespołu Szkół im. W. Witosa w Zarzeczu wraz z Gronem Pedagogicznym

 


Dzień dobry.

Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku zwraca się z prośba o przekazanie informacji uczniom klas ósmych dotyczących rekrutacji do naszej szkoły.

W związku z panującą pandemią nie mamy możliwości spotkania się osobistego z Państwa uczniami. Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji drogą elektroniczną poprzez dziennik elektroniczny, szkolną stronę WWW itp.

 

Plakat szkoły w załączniku.

Ulotka szkolna w załączniku.

 

Link do prezentacji na stronie szkoły: 

http://zsz.przeworsk.pl/programy/

 

Link do rekrutacji elektronicznej: 

http://zsz.przeworsk.pl/nabor-do-klas-pierwszych/

 

Z poważaniem

St. Mrugała